افتتاح کارگاه ساخت نیم‌ضریح امیرالمومنین(ع) در صحن حضرت زهرا(س)

0
88

هزار و یک شهر- رئیس ستاد بازسازی عتبات عالیات استان البرز از افتتاح کارگاه ساخت نیم ضریح امیرالمومنین(ع) در صحن حضرت زهرا(س) خبر داد.

علی اسلام‌خواه در آیین افتتاح کارگاه ساخت نیم‌ضريح حضرت اميرالمومنين(ع) كه روز چهارشنبه ششم اسفندماه ۹۹ در محمد شهر برگزار شد گفت: استان البرز و شهر محمدشهر و ساير شهرهاي تابعه استان البرز، در دوران دفاع مقدس، درخشش بسياري در پشتیبانی از لشگر ۱۰ و ۲۷  داشتند و خوشبختانه خداوند توفیقی به ما عطا کرده است که اکنون نیز برای حرم امیرالمومنین(ع) قدمی برداریم.

او ضمن تقدیر و تشکر از مسئولان محمدشهر که در انجام این عمل نیک همکاری داشته‌اند، گفت: خوشحالم که در چنین روز پربرکتی که مزین به نام مولای متقیان است، کارگاه ساخت نيم‌ضريح اميرالمومنين افتتاح مي‌شود و اميدوارم كه با اعمال خود قدرشناس اين توفيق الهي باشيم و راه شهدا را ادامه دهيم.

اسلام‌خواه در پايان با بيان اينكه شهید حاج قاسم سلیمانی مکتبی را بنیان نهاد که براساس آن خدمت به عتبات عالیات مقدسه یکی از اهداف و رسالت‌های شیعیان است گفت: اطاعت از مولا یکی از تکالیف شرعی است و امروز هر یک از شیعیان خود را برای خدمت رسانی به اهل بیت(ع) و ولایت مکلف مي‌داند.