حضور موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران در نمایشگاه‌های بین‌المللی مجازی کتاب

0

هزار و یک شهر- مدیر امور نمایشگاه‌های موسسه خانه کتاب و ادبیات ایران با اعلام برنامه‌های این موسسه برای حضور در نمایشگاه‌های مجازی بین‌المللی کتاب در سال جاری اعلام کرد: این موسسه تلاش می‌کند در تمام نمایشگاه‌های بین‌المللی مجازی کتاب شرکت کند.

شیوا وکیل نسلیان در خصوص برنامه‌ها و شرکت در بخش مجازی نمایشگاه‌های کتاب خارج از کشور گفت: ما به حضور فعال در نمایشگاه‌های کتاب خارجی باور داریم و تمام همت و تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا در صورت امکان در بخش مجازی و فیزیکی نمایشگاه‌های بین‌المللی کتاب به صورت هدفمند شرکت کنیم.

او در ادامه گفت: با توجه به شرایط حاکم بر جامعه جهانی متاثر از شیوع ویروس کرونا اکثر قریب به اتفاق نمایشگاه‌ها به صورت مجازی برگزار می‌شود و تمام تلاش ما این است که با برنامه‌ریزی دقیق و  مشارکت حداکثری آژانس‌های ادبی و ناشران ایرانی در بخش مجازی نمایشگاه‌ها، حضوری فعال داشته باشیم.

وکیل نسلیان افزود: در ماه جاری با هماهنگی‌ها و برنامه‌ریزی‌های انجام شده در بیست و هفتمین نمایشگاه مجازی کتاب پکن (۵ تا ۹ مهر ۱۳۹۹) که نمایشگاه هوشمند نامیده شده است،  با مشارکت تعدادی از ناشران و آژانس‌های ادبی شرکت خواهیم کرد. این نمایشگاه با مشارکت کوبا به عنوان کشور میهمان ویژه از هفته آینده آغاز به کار می‌کند. همچنین برنامه‌ریزی و ثبت‌نام در نمایشگاه‌های پیش‌رو از جمله فرانکفورت، اندونزی، سئول، بلگراد و کابل از جمله اقدامات انجام شده در این بخش است که در خصوص آن در روزهای آتی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید