کاروان زیر سایه خورشید وارد البرز شد

0
104

هزار و یک شهر – خادمان آستان قدس رضوی در آغاز پانزدهمین دوره جشن های دهه کرامت در البرز با شهدای گمنام هیات انصارالامام (ره) تجدید میثاق کردند.

نوروزی فر، سخنگوی ستاد دهه کرامت البرز گفت: اعضای این کاروان زیر سایه خورشید پس از زیارت شهدا برای شروع رسمی جشن های دهه کرامت در استان با امام جمعه کرج دیدار دارند و پس از آن  راهی شهرستان های استان می شوند.

سخنگوی ستاد دهه کرامت البرز گفت: این کاروان ها با اسامی کاروان سردار شهید روح الله اصل دهقان و کاروان سردار شهید حاج یداله کلهر راهی مناطق هدف برای برگزاری جشن های دهه کرامت می شوند.

وی با بیان اینکه جشن های دهه کرامت در البرز با بیش از ۳۵۰ برنامه پیش بینی شده است گفت: مهم ترین برنامه های دهه کرامت عیادت از بیماران در بیمارستان های استان، تجلیل از پزشکان و پرستاران، دیدار با جامعه قرآنیان، خانواده های معظم شهیدان و هیئات مذهبی و رزمندگان، دیدار با معلولین و کودکان بی سرپرست، سالمندان، جانبازان، ائمه جمعه، حضور در گلزارهای شهدا، دیدار با مسوولان و حضور در دستگاه های اجرایی استان، حضور امام زادگان و بقاع متبرکه است.

مسئول روابط عمومی  کانون های خدمت رضوی البرز گفت: کاروان سردار شهید روح الله اصل دهقان امروز ۱۱ خرداد ماه پس از اعلام آغاز جشن های دهه کرامت توسط نماینده ولی فقیه در استان البرز به بخش آسارای شهرستان کرج سفر می کنند و سپس در روزهای ۱۲ و ۱۳ خرداد در شهرستان نظرآباد، روزهای ۱۴ و ۱۵ خرداد ماه در شهرستان طالقان هستند.

وی ادامه داد: روز ۱۷ خرداد در شهرستان چهارباغ، روز ۱۹ خرداد در منطقه غرب شهرستان کرج و روزهای ۱۶، ۲۰ و ۲۱ خرداد ماه نیز در شهرستان ساوجبلاغ حضور دارند.

نوروزی فر گفت: همچنین کاروان سردار شهید حاج یداله کلهر در روزهای ۱۱، ۱۴، ۱۵ و ۲۱ خرداد ماه در شهرستان کرج، صبح روز ۱۲ خرداد ماه در شهر گرمدره و بعد از ظهر همین روز در مهرشهر کرج، ۱۳ خرداد ماه در محمدشهر کرج، ۱۶ خرداد ماه در شهرستان اشتهارد، ۱۷ و ۱۸  خرداد ماه در شهرستان فردیس و روزهای ۱۹ و ۲۰ خرداد ماه در منطقه ماهدشت کرج حضور  پیدا می کنند.